Výrobky z dreva DREVOBUILDING


Záhradný nábytok

Záhradný nábytok
Drevobuilding

Ponúkame na predaj ručne vyrábané, originálne výrobky z masívneho dreva pre interiér a exteriér. Kompletný návrh, realizácia a dokumentácia podľa vašich požiadaviek alebo konzultácii so stavebným technikom alebo architektom. Všetky výrobky je možné individuálne upraviť a prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Poskytujeme tiež služby ako montáž a renovácia záhradného nábytku. Výroba záhradného nábytku na mieru a rôznych doplnkov a komponentov do záhrady, tvorí veľkú časť nášho činnosti. Ako výrobcovia záhradnej architektúry Vám dávame garanciu najvyššej kvality . Pre vás vyrábame kvalitné a pevné záhradné lavice, záhradné stoly, záhradné sedenia a záhradné doplnky.


Záhradné altánky

Záhradné altánky
Drevobuilding

Záhradné altánky patria medzi najobľúbenejšie vonkajšie doplnky. Pri stavbe záhradných altánkov používame ako konštrukčný materiál najčastejšie smrekové rezivo, následne opracované nerovnosti a prirodzené vady sú opravené. Pri výrobe konštrukcií ako záhradné altánky, pergoly, záhradné chatky, prístrešky a iné, kladieme veľký dôraz na detail. Záhradné altánky sú prirodzene pôsobiace a veľmi praktické stavby. Pri výrobe altánov prispôsobujeme individuálnym potrebám podľa vašich požiadaviek tak, aby kompozične zapadli do prostredia, kde sú postavené a to všetko za prítomnosti stavebného technika.


Chaty a drevodomy

Chaty a drevodomy
Drevobuilding

Výstavba chát a drobných drevostavieb. Kompletný návrh a realizácia podľa vašich požiadaviek alebo projektu.