Palivové drevo Drevobuilding


Palivové drevo

Ponúkame na predaj štiepané palivové drevo a krbové drevo s možnosťou okamžitého odberu. Naším palivovým drevom zásobujeme prevažne okres Púchov a blízke okolie. Zabezpečujeme aj dovoz palivového dreva na vami určené miesto. Ponúkame viacero druhov štiepaného palivového dreva. Naše drevo dodávame pre široké spektrum zákazníkov, od rodinných domov a chatárov až po reštaurácie a pizzérie.

Aké drevo predávame?

Palivové drevo pre váš krb, kachle, pec alebo kotol. Uložené v drevených paletách o vnútornom rozmere (1mx1mx1m). Ponúkame aj balené polienka alebo triesky.

Tvrdé palivové drevo - dreviny: buk, dub, hrab, jaseň, breza, ovocné dreviny, mäkké palivové drevo - dreviny: smrek, borovica, jedľa, lipa, topoľ atď., suché štiepané palivové drevo (do 25% vlhkosti), mokré štiepané palivové drevo (nad 25% vlhkosti).

Štiepané polená dĺžky 25, 33 a 50 cm. Voľne ukladané do paliet (1prm = cca 0,65m3)

Koľko dreva dostanem a čo je to 1 priestorový meter?

Tvrdé, mäkké a ovocné palivové drevo predávame štandardne voľne ukladané do paliet. Jedna paleta palivového dreva má rozmery 1x1x1m, čo zodpovedá jednému priestorovému metru. Priestorový meter - je voľne uložené štiepané palivové drevo v priestore 1x1x1m a obsahuje aj voľný priestor, ktorý vypĺňa priestor medzi kusmi.

Jedna paleta = 1 Prm. (Priestorový meter) a môže obsahovať približne 0,65 m3 čistého dreva.

Najvyššia kvalita

NAJVYŠŠIA KVALITA

Kvalitné spracovanie

KVALITNÉ SPRACOVANIE

Možnosť okamžitého odberu

MOŽNOSŤ OKAMŽITÉHO ODBERU